ambalaj atığı firmaları

Hurda Atık Kağıt Alımı

İstanbul ve Tüm çevre illerinden yüksek tonajlı hurda kağıt atıklarınızla ilgili firmamızdan teklif alabilirsiniz.

İmhalık Hurda Atık Alımı

İmhalık hurda atıklarınızla ilgili olarak İstanbul ve Tüm çevre illerinden imhalık atıklarınızla ilgili olarak teklif alabilirsiniz.

Dergi Gazete Beyaz Kağıt Hurdası Alımı

İstanbul başta olmak üzere tüm çevre illeri de dahil olmak üzere dergi, gazete, kağıt hurdası alımı gibi tüm hizmetlerimizle ilgili firmamızdan teklif alabilirsiniz.

URAY Hurdacılık ve Geri Dönüşüm Hakkında

URAY Hurdacılık ve Geri Dönüşüm ambalaj atığı toplama süreçlerinde İstanbul geneli başta olmak üzere İstanbul çevresinde yer alan şehirlerde de hizmetlerini yürütmektedir. Firmamız Ambalaj atığı toplama süreçlerinde başlıca; Hurda atık kağıt, imhalık hurda atık, atık matbaa talaşı, beyaz hurda kağıt, deri hurdası, gazete hurdası, matbaa talaşı hurdası gibi tüm atıkları yüksek tonajlarda satın alıp tüm ayrıştırma ve balyalama hizmetlerini yürüterek geri dönüşüme kazandırmaktadır.

URAY Hurdacılık olarak Türkiye genelinde ise yüksek tonajlı maden metal hurda alımlarını da yürütmekteyiz. Firmamız Türkiye genelinde bulunan tüm şantiyelerden, sanayi sitelerinden, organize sanayi bölgelerinden, özel şirketlerin genelinden, tüm kamu kurumlarından her nevi hurda demir, hurda bakır, hurda kablo, hurda sarı, hurda akü, hurda alüminyum, hurda paslanmaz, hurda çinko, hurda kurşun, hurda 2.el sanayi makineleri, hurda trafo, hurda plastik, hurda PVC gibi atıkları alıp geri dönüşüme kazandırmaktadır.

URAY Hurdacılık olarak ayrıca tüm Türkiye genelinde hurda karşılığı bina yıkım ve söküm işleri, tadilat işleri, çatı söküm işleri, oksijenle kesim söküm işleri gibi hizmetleri de yürüten departmanımız bulunmaktadır. Daha fazla bilgi için firmamızla iletişime geçebilirsiniz.

URAY Hurdacılık ve Geri Dönüşüm firması olarak Türkiye Cumhuriyeti sınırları içerisinde gençlerimize ve gelecek kuşaklara, bizim dışımızda doğada yaşayan tüm canlılara temiz, nefes alabilecekleri bir doğa bırakmak adına var gücümüzle “Sıfır Atık” sloganımızla hizmetlerimizi sürdürmeye devam ediyoruz.

URAY Hurdacılık Türkiye genelinde yer alan tüm özel okullardan, devlet okullarından, kamu kurumlarından, özel şirketlerden her nevi ambalaj atığını ve maden metal hurda çeşidini yüksek tonajlarda satın alıp geri dönüşüme kazandırmaktadır.

URAY HURDACILIK ve GERİ DÖNÜŞÜM, Genel Müdür Mesajı

Müşteri Hizmetleri Numaramız

İletişim Numaramız 0530 407 0335 Hemen Arayın

Hizmetlerimizi İncelediniz mi?

Geri Dönüşümde Öncü Kuruluş  URAY Hurdacılık Hizmetlerimizi İnceleyin
Phone icon
Bizi Arayın
WhatsApp icon
WhatsApp İletişim